Українці визнали правові системи ЛІГА:ЗАКОН найкращими!

  • 20/10/2016

hu4a3023_novini

Як засвідчили результати незалежного дослідження Української народної премії2016, компанія ЛІГА:ЗАКОН посіла перше місце в рейтингу розробників кращих правових систем в Україні. Це ще раз підтвердило позиції компанії як лідера на ринку інформаційно-правових систем у нашій країні.

Цікаво, що поважним експертним журі дослідження виступили самі українці, які надали перевагу ЛІГА:ЗАКОН серед аналогічних українських компаній.

Українська народна премія – 2016 – це Всеукраїнський національний проект, в якому українські споживачі визначають, які товари та послуги є кращими. Як стверджують організатори рейтингу, проект не має аналогів в Україні.

Нагадаємо, конкурс стартував ще у червні, взяти у ньому участь міг кожен мешканець нашої країни, проголосувавши через соціальні мережі. У рейтингу брали участь компанії з абсолютно різних сфер економіки, представлені в проекті в різних номінаціях.

ЛІГА:ЗАКОН посіла перше місце в номінації «Кращі правові системи», випередивши чимало своїх конкурентів.

Окрім розробки інформаційно-правових систем, ЛІГА:ЗАКОН презентувала цього року cloud-сервіс – інформаційно-правову і комунікаційну Платформу LIGA:ZAKON для бізнесу. Випуск новинки компанія присвятила своєму 25-річному ювілею, який, як і наша країна, відзначає цього року.

Також цього року компанія представила спеціальний сервіс для перевірки та моніторингу в один клік своїх бізнес-партнерів – систему CONTR AGENT, який дасть змогу завжди бути впевненим у надійності ваших підрядників.

Вже незабаром на клієнтів чекає ще багато нових рішень і сервісів від ЛІГА:ЗАКОН – лідера ринку інформаційно-правових рішень для бізнесу!