ЛІГА:ЗАКОН оголосила про старт продажів нового хмарного сервісу для бізнесу

  • 17/02/2016


foto_platforma_ligazakon10 лютого 2016 року лідер ринку інформаційно-правових продуктів компанія ЛІГА:ЗАКОН оголосила про старт комерційного етапу впровадження своєї нової іновативної розробки для бізнесу – Інформаційно-правової та комунікаційної  платформи LIGA:ZAKON.  Про це було оголошено в рамках нового комунікаційного проекту компанії
LIGA:HUB, що розпочав свою роботу на виставці «Зернові технології» в Києві.

За словами Анни Колесової, директора з маркетингу та продажів ЛІГА:ЗАКОН, період бета-тестування Платформи, який розпочався в грудні, успішно завершено. Протягом 50 днів більше 500 користувачів всіляко перевіряли розробку на функціональність, інтуїтивну зрозумілість, повноту інформації, зручність, адаптивність дизайну та доступність з різних  технологічних пристроїв. «Ми максимально врахували побажання і зауваження  найприскіпливіших тестувальників та готові запропонувати ринку наш перший реліз Платформи – конфігурацію WELCOME».

В конфігурацію WELCOME увійшло понад 20 подуктових модулів Платформи: ЗАКОНОДАВСТВО УКРАЇНИ; ПРАВОВА КАРТИНА ДНЯ; НОВАЦІЇ 2016; ПОДАТКОВА РЕФОРМА; МОНІТОРИНГ КОНТРАГЕНТІВ; ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ; ТИПОВІ ШАБЛОНИ та ДОГОВОРИ; БАНКРОТСТВО; ВЛАДА УКРАЇНИ; СИТУАЦІЇ для БУХГАЛТЕРА; ЮРИСТ&ЗАКОН;  СИТУАЦІЇ для ЮРИСТА; ФОРМИ/БЛАНКИ; ЗАКОНОПРОЕКТИ; СУДОВА ПРАКТИКА; КОМЕНТОВАНІ КОДЕКСИ; ЄВРОПЕЙСЬКЕ  ЗАКОНОДАВСТВО; ТЕРМІНОЛОГІЧНИЙ СЛОВНИК; БУХГАЛТЕР&ЗАКОН; Вісник МСФЗ; БІЗНЕС СИТУАЦІЇ; КОНСУЛЬТАЦІЇ; КАЛЕНДАР БУХГАЛТЕРА; КАЛЕНДАР ЮРИСТА; БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ.

Більшість модулей входять до базового наповненння конфігурації, модулі БУХГАЛТЕР&ЗАКОН, ЮРИСТ&ЗАКОН, Вісник МСФЗ, ОСОБИСТИЙ ЕКСПЕРТ, МОНІТОРИНГ КОНТРАГЕНТІВ можно буде докупити окремо.

Компанія вирішила також запропонувати ринку спеціальну ціну, аби якомога більша кількість підприємств-користувачів змогла уже сьогодні відчути всі переваги нового хмарного сервісу компанії. Так від сьогодні до кінця березня покупці зможуть придбати підключення до Платформи (конфігурація WELCOME) за ціною 600 грн. на місяць та з акційною ціною за підключення 100 грн.(звичайна ціна на обидні опції вдвічі вища).

Тепер користувачі Платформи зможуть працювати з будь-яким продуктом (модулем) в будь-якому місці на зручному для себе пристрої, адже нова розробка має не лише сучасний та «легкий» адаптивний  дизайн, але й дуже швидко працює, навіть за умов  мобільного доступу до Інтернету.

Детальніше дізнатись про платформу, придбачи чи замовити вільний доступ до конфігурації WELСOME на 24 години можна за адресою platforma.ligazakon.net або за телефоном 0 800 21 01 02.

Інформаційно-правова і комунікаційна платформа для розвитку бізнесу LIGA:ZAKON розроблялась більше року. Новий продукт являє собою не лише найбільшу структуровану базу нормативно-правової інформації, яка щоденно поповнюється сотнями документів, але й багатофункціональний комфортний, інтуїтивно зрозумілий інструментарій для роботи підприємств. В Платформу увійшов цілий ряд модулів-продуктів, інтернет-видань компанії, котрі також тепер доступні в «хмарі».

Крім популярних рішень для юристів та бухгалтерів, в новій Платформі тепер є модулі, котрі будуть максимально корисні  в работі фактично всіх ролей у бизнесі – фінансиста, HR-ра, спеціаліста з безпеки і навіть керівника підприємства. Протягом року компанія планує вивести ряд інформаційних і сервісних модулів, котрі будуть інтегровані в Платформу і пов`язані загальною функціональністю та єдиною системою пошуку.

Зручна та гнучка система налаштування, інтелектуальний наскрізний пошук у всіх модулях платформи, легкий сучасний адаптивний дизайн до всіх видів пристороїв – ось що вирізняє нову революціну розробку ЛІГА:ЗАКОН, яка на сьогодні фактично не має аналогів на ринку.