«ЛІГА:ЗАКОН» підтримала волонтерський проект «Відкритий Суд»

  • 23/06/2015

IMG_387318 червня у Прес-центрі БЦ «ЛІГА» відбулася презентація національного волонтерського проекту «Відкритий Суд» за участю відомих юристів, представників громадських організацій, бізнесу, медіа та влади. На прикладі окремих судових справ учасники заходу обговорили можливість створення в Україні справедливого суду в інтересах громадян, бізнесу та країни в цілому.

Посилаючись на гарантоване законодавством право, учасники проекту «Відкритий Суд» знімають на відео судові справи. Інформація про суддів-порушників поширюється у ЗМІ та викладається на YouTube. Експерти формують «чорний список» суддів-антигероїв, який надалі пред’являється Президенту, після чого в нього залишається вибір: покривати зловмисників чи реалізувати політичну волю і гарантувати справедливе правосуддя.

Інформаційно-правовим партнером проекту виступає компанія «ЛІГА:ЗАКОН». «Ми не могли не підтримати «Відкритий Суд», адже їх цілі резонують з принципами нашої компанії – всебічним захистом і підтримкою бізнесу, у тому числі й у судах», – повідомила директор з маркетингу компанії «ЛІГА:ЗАКОН» Оксана Маляренко у привітальній промові перед гістьми.

IMG_4002«ЛІГА:ЗАКОН» зацікавлена підвищити ефективність роботи проекту, надавши велику підтримку проекту «Відкритий Суд». Компанія не лише виділила Прес-центр та організувала круглий стіл, але й безкоштовно надасть «Відкритому Суду» систему аналізу судових рішень VERDICTUM та інші свої продукти. VERDICTUM допоможе експертам проекту скласти повну картину по суддях і визначити правомочність їх дій.

На презентації були присутні почесні іноземні експерти – суддя федерального суду США Богдан Футей, керівник проекту агентства США з міжнародного розвитку (USAID) Девід Вон та голова Британо-Української Торговельної палати Бейт Томс. У ході плідної дискусії вони обговорили перспективи проекту «Відкритий Суд» і методи забезпечення правосуддя в Україні з українськими колегами: директором департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяною Козаченко, заступником голови адміністрації Президента у 2014 році Андрієм Сенченко, Президентом Всеукраїнської профспілки юристів Юрієм Михальським і багатьма іншими.

Проект «Відкритий Суд» планує відкривати представництва і набирати волонтерів по всій Україні, а також щомісяця презентувати результати своєї діяльності у Прес-центрі БЦ «ЛІГА».

Довідка:

Компанія «ЛІГА:ЗАКОН» вже 23 роки є лідером з розробки інформаційно-правових продуктів для бізнесу. Український бренд, який уособлює високу якість правової підтримки, що надається компаніям будь-якого рівня. Головна мета – довгострокове інформаційно-правове забезпечення кожного підприємства України. «ЛІГА:ЗАКОН» сприяє побудові конструктивного двостороннього діалогу бізнесу та влади з метою повернення українського бізнесу до цивілізованого правового поля.

Ініціатива «Відкритий Суд» реалізується на виконання рекомендацій ООН, Венеціанської комісії та Консультативної ради європейських судів. Засновниками ініціативи є правозахисник Станіслав Батрин і маркетолог Олександр Король.

Світлини з заходу: http://www.ex.ua/644190921442