Конкурс для студентів “ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK”

  • 28/11/2014

470konkВ міжнародний день студентства та в рамках «5 добрих справ», присвячених Дню народження компанії, «ЛІГА:ЗАКОН» ініціює освітній проект, що спрямований на залучення молоді до поліпшення бізнес-атмосфери в Україні, пошук свіжих ідей та інновацій у законодавчій сфері, а також на підтримку перспективних студентів із можливістю професійної самореалізації. Проект для тих, хто має амбіції та знання для покращення правового поля нашої країни.

Конкурс «ЗАКОН ДЛЯ ВСІХ. FRESH LOOK» – це конкурс для студентів вищих та середніх навчальних закладів, які вивчають юриспруденцію або займаються науковою діяльністю в цій сфері, а також магістранти та аспіранти віком від 18 до 28 років. Для участі у конкурсі необхідно запропонувати законопроект, що покращить ситуацію для українського бізнесу. Ми не обмежуємо Вас кількістю сторінок чи шаблонами робіт. Все, що потрібно, – запропонувати законопроект, який поліпшить ситуацію в українському бізнесі по напрямках: аспекти регулювання діяльності IT-компанії; боротьба з корупцією; регулювання діяльності господарських об’єктів.

Ознайомитися з умовами конкурсу для участі можна тут: http://getup.ligazakon.ua/konkurs-fresh-look/

Кожен із нас сьогодні причетний до змін в країні. Це час, коли просто неможливо бути осторонь. Не будьте і Ви в стороні! Україна потребує вашого свіжого погляду на правовий шлях, яким вона буде крокувати у наступні роки. І саме Ви – завдяки своїм знанням, новітнім ідеям, впевненості і рішучості – можете змінити нашу країну, допомогти українському бізнесу зростати та міцнішати.

Прийом конкурсних робіт розпочато, очікуємо Ваші заявки до 22 грудня 2014 р. Оголошення результатів відбудеться 30 грудня 2014 року. Кращі роботи будуть опубліковані на інформаційних ресурсах ЛІГА:ЗАКОН. А на переможців чекають цінні призи та можливість професіональної самореалізації в компанії «ЛІГА:ЗАКОН».

Для того, щоб взяти участь в конкурсі, потрібно:

  • Заповнити Анкету учасника на сайті конкурсу
  • Завантажити свою конкурсну роботу
  • Очікувати на оцінку та вибір експертного журі

Запрошуємо Вас до участі, адже Україні потрібен Ваш погляд на законодавство!