День натхнення у ЛІГА:ЗАКОН: святкують всі!

  • 12/11/2014

ЛІГА:ЗАКОН у своє 23-річчя протягом 23 годин оголосила ДЕНЬ НАТХНЕННЯ для кожного співробітника.

В цей день в компанії немає підлеглих і начальників, немає вимог і обмежень, немає регламентів і правил, співробітники не роблять роботу, яку виконують зазвичай. Замість цього ми протягом 23 годин беремо участь в майстер-класах, креативимо, ділимося ідеями, спілкуємося, сперечаємося, дивимося фільми. 23 години присвячені натхненню і пошуку власного поліпшення.

Всі переговорні кімнати в офісі на одну добу перетворилися на тематичні кімнати для неформального спілкування. Ми обговорили, як “смачно” писати для наших клієнтів. Шукали відповіді на запитанняи, що потрібно для створення видатних продуктів? В оточенні апельсинів говорили про те, як зробити продукти гарними і зручними. Дискутували на тему керування творчим колективом. Одна за найгарячіших тем – як досягати взаємної любові з клієнтами.

Можливість поспілкуватися з засновниками і найвищими керівниками компанії – це завжди цікаво, корисно і перспективно. А сьогодні – ще й дуже смачно. Марина Володимирівна і Сергій Анатолійович Бондаренки створили справжню домашню атмосферу для спілкування, перетворивши на один день переговорну залу на Кухню на горищі.

Також всі директори компанії виділили по годині для неформального спілкування з кожним, хто хотів задати питання, поділитися ідеєю чи просто розповісти про щось важливе.

23year1