Ми зібрали партнерів на першу “Ранкову каву з ЛІГА:ЗАКОН”

  • 19/11/2014

kava1_58018 листопада компанія “ЛІГА:ЗАКОН” запросила керівників компаній, юристів на “Ранкову каву з ЛІГА:ЗАКОН”. Такий формат зустрічей з партнерами, абонентами, експертами з різних галузей компанія започаткувала у рамках естафети “5 добрих справ”, проведену до 23-річчя ЛІГА:ЗАКОН.

На першій “Ранковій каві з ЛІГА:ЗАКОН” говорили про підводні камені систематизації законодавства та перспективи прийняття Закону про нормативно-правові акти, якого давно потребує українське суспільство.

Камерний формат заходу дозволив ділитися найвідвертішими думками про правову культуру законодавця і проблеми професійного середовища. Юристи нарікали на розбіжність різних органів влади в питаннях терміну вступу документів в силу, конкуренцію норм різних відомств, проблеми з публікацією державних актів та багато ін. За результатами ранкового обговорення компанія “ЛІГА:ЗАКОН” підготує спеціальний лист до Мін’юсту з  практичними рекомендаціями від юридичної громадськості для врахування їх при  підготовці згаданого Закону.

Крім цього, за ранковою кавою присутнім була презентована концепція деяких ідей щодо вдосконалення інформаційно-правових систем ЛІГА:ЗАКОН.

“Ранкова кава з ЛІГА:ЗАКОН” буде проводитися і надалі, тому слідкуйте за анонсами на нашому сайті.