ЛІГА:ЗАКОН провела благодійний “Добрий ярмарок”

  • 14/11/2014

yarmarka1714 листопада 2014 в рамках четвертої доброї справи в Бізнес-центрі ЛІГА провели благодійний “Добрий ярмарок”.

Захід у такому форматі провели вперше, але вже до його закінчення стало зрозумілим, що тепер благодійні ярмарки будуть проводитися у компанії регулярно.

Співробітники принесли речі, які переважно виготовили своїми руками. Це і іграшки, і імбірне печиво, і в’язані речі, і консервації, і прикраси, і радісні сувенірні роботи. Дизайнер спекла імбірний будиночок ЛІГА, який повністю повторює нашу будівлю. За деякі товари була справжня суперечка, тому влаштовувалися аукціони і отримував лот той, хто готовий був більше заплатити.

Всі гроші йшли до доброчинних скринь. Після підрахунку зібрану суму компанія ЛІГА:ЗАКОН подвоїла.

Таким чином, ми зібрали чималу суму грошей і зможемо відчутно допомогти 20-річному пораненому в зоні АТО Сергію Федотову з Луцька. Він особисто виніс декількох поранених з-під обстрілу, але сам серйозно постраждав – у нього роздроблені обидві ноги. Зараз він знаходиться в Ірпінському госпіталі і потребує складних операціях і подальшої реабілітації.

Також частина грошей буде перерахована на покупку приладу Sentiero для проведення дослідження слуху у дітей в Київський міський медцентр проблем слуху та мовлення “СУВАГ-Київ”. Це – єдина в Україні клініка, яка проводить дослідження слуху у маленьких дітей безкоштовно.

Відразу колективно вирішили, що наступний благодійний ярмарок проведемо напередодні новорічно-різдвяних свят.

Фоторепортаж з благодійного “Доброго ярмарку” дивіться тут>>