Естафету «5 добрих справ» розпочато!

  • 12/11/2014

В рамках першої доброї справи трудовий десант співробітників ЛІГА:ЗАКОН «висадився» в ботанічному саду ім. М.Гришка біля альтанки закоханих та корпоративної Алеї удачі біля бізнес-центру “ЛІГА”.

Туманна погода не затьмарила гарного настрою, а лише допомогла працювати бадьоріше та якомога швидше, щоб не замерзнути.

Результати не забарилися: альтанка закоханих знову запалала червоним – кольором кохання;  пташки та білочки Ботсаду тепер раді вітати нові симпатичні годівнички, в яких вже є що поїсти смачненького; територія навколо очищена від листя та сміття; ковані ворота пройшли косметичний ремонт і зараз сяють як новенькі.

3

Звісно, у таких справах, хоч і добрих, іноді  не обходиться без смішних історій. Наприклад, годівничка для білочки мала такий складний механізм, що ми почали хвилюватися за життя звірят, тому прийшлося його трохи «спростити», зафіксувавши одну із отворів.

5      2

Листя довелося збирати декілька разів, тому що після перших зібраних куч всі радісно почали ним кидатися, а потом довелося знову прибирати.

Найбільше пощастило голубам, адже пів пачки зерна випадково розсипалося прямо на землю. Тепер ми маємо прикормлених, майже ручних голубів, що їдять прямо із рук.

У підсумку маємо прибрану територію та 23 утилізованих мішки із сміттям та листям.

1  4

Детальніше про “5 добрих справ” від ЛІГА:ЗАКОН читайте тут>>